اخبار و مقالات

گرمکن گازی هایوارد
وسایل گرمایش گاز ASME جهانی H-Hayward استخر تجاری برای استفاده تجاری طراحی و تایید شده است. گل سرسبد خط سری H ما شامل ویژگی های بالا پایان و مصالح ساختمانی به عنوان استاندارد است. آنها ترکیبی از هیدرولیک پیشرو در صنعت، عملکرد استثنایی، بهره وری انرژی و قابلیت اطمینان، با انتشار سیگنال پایین NOX است. گزینه های اتصال انعطاف پذیر آنها را برای برنامه های جدید یا موجود ایده آل می کنند. از بین 150،000، 250،000 و 400،000 BTU گاز طبیعی یا پروپان انتخاب کنید.مبدل حرارتی Capro Nickle Finn Plate با استاندارد هدر برنزاتصالات برق، آب و گاز مستقیما چپ یا راستاتصالات فلنج CPVC 2in 2 x 1 2 / 2inدریچه تخلیه فش..
کلرزن نمکی هایوارد
کلرزن نمکی هایوارد AquaRiteAquaRite ® سیستم نمکی Hayward جایگزین مناسب برای کلر معمولی است - استخر شما را در آب های نرم و ابریشمی بدون چشم های قرمز، پوست خارش، و بوی های شدید به ارمغان می آورد. این بسیار قابل توجه است، همچنین، به طور خودکار کلر برای تجربه نهایی شنا را ارائه می دهد. AquaRite® به طور مستقل توسط بنیاد بهداشت ملی تأیید شده است. و با بهترین پشتیبانی از گارانتی صنعت، علاوه بر صرفه جویی 50٪ و یا بیشتر در برابر کلر معمولی، جای تعجب نیست که امروزه کلروریتور کلر 1 در جهان استکلرپنل # 1 نمک کلر - فوق العاده واقعی، تجربه لوکسراحتی  - ارائه نرم، ابریشمی، آب لوکس بدون چشم قرمزراحت - هر..
کلرزن خطی Hayward
کلرزن خطی هایواردتوضیحات محصولکلرنیتورها و برومیناتورهای اتوماتیک Hayward برای ساخت استخرهای جدید یا تاسیسات هایوارد بسیار راحت و ممکن پذیر است. مدل ها برای تنظیم در خط و خارج از خط برای دسترسی به بیشتر ظرفیت، لوله کشی و ملاحظات فضایی در دسترس هستند. تمام واحدهای دارای یک بدن ABS با دوام با همراه با یک مهر و موم Viton® با کیفیت بالا و یک پوشش طراحی ارگونومیک برای حذف درب های ساده است.با استفاده از قرص های بزرگ یا کوچک، حل کننده آهسته، تری کلر و برومدریچه کنترل مدرج برای تنظیم میزان تغذیه آسان گزینه های اتصال چندگانه طیف گسترده ای از استفاده و نصب ساده را ارائه می دهندپوشش EasyLok رشته برا..
فیلترشنی Hayward
توضیحات محصول :فیلترهای شن و ماسه بالا و سوار بر یک سیستم جانبی خودپیش از چارچوب مهندسی دقیق برای ارائه جریان کارآمد و آب به طور مساوی توزیع شده برای خنثی سازی کامل و عملکردطولانی مدت استفاده می کنند.مواد مقاوم در برابر خوردگی پایدار برای همه کارهای آب و هوایی قابل اعتمادبزرگ شدن فشار شن و ماسه / آب برای خشک کردن یا تعمیر و نگهداری سریعمدل های پرانتز با شیر کنترل VariFlo ™ 7 یا 6 موقعیت قرار می گیرندمدل های جانبی جانبی با 6 حالت VariFlo ™ و یا سوپاپ اسلاید 2 جهت در دسترس هستند..
پمپ استخر super pump
توضیحات محصولپمپ Super Pump بهترین پمپ سریع ​​در جهان است. کارآمد، قابل اعتماد و اثبات شده است، آن را به عنوان استاندارد برای برتری و ارزش در نظر گرفته اند.امکانات:اسباب بازی این صنعت برای قابلیت اطمینان و عملکرد شناخته شده استموجود در مدل های تک و دو سرعت با انتخاب ولتاژ و گزینه های اسب بخاردستگیره های دست ساز انحصاری دستگیره را برای راحت تر شدن پوشش الیاف فراهم می کند: هیچ وسیله مورد نیاز، بدون قطعات شل و بدون گیرهسبد باقی مانده های باقیمانده دارای ظرفیت برگ اضافی برای نگهداری کمتری استنصب و راه اندازی آسان و سرویس دهی با دسترسی سریع به 4 جزء به قطعات داخلی..
نمایندگی Helo
نمایندگی Heloشرکت صاف آب ایران با بیش از 40 سال تجربه در زمینه ساخت استخر ، ساخت جکوزی ، تجهیزات استخر ، تصفیه آب و فاضلاب به عنوان نماینده هلو در ایران می باشد .برند Helo در ایران دارای محصولات استخری به شرح ذیل می باشد .هیتر هلودیگ بخار هلوهیتر Helo , دیگ بخار Helo..
نمایندگی Etatron
نمایندگی Etatronشرکت صاف آب ایران با بیش از 40 سال تجربه در زمینه ساخت استخر ، ساخت جکوزی ، تجهیزات استخر ، تصفیه آب و فاضلاب به عنوان نماینده اتاترون در ایران می باشد .برند Etatron در ایران دارای محصولات استخری به شرح ذیل می باشد .پمپ تزریق اتاترونپمپ دیافراگمی اتاترونپمپ پیستونی اتاترونآنالایزر اتاترونپمپ تزریق Etatron , پمپ Etatron , پمپ دیافراگمی Etatron , پمپ پیستونی Etatron , آنالایزر Etatron..
نمایندگی Flexinox
نمایندگی Flexinoxشرکت صاف آب ایران با بیش از 40 سال تجربه در زمینه ساخت استخر ، ساخت جکوزی ، تجهیزات استخر ، تصفیه آب و فاضلاب به عنوان نماینده فلکسی نوکس در ایران می باشد .برند Flexinoxدر ایران دارای محصولات استخری به شرح ذیل می باشد .مبدل حرارتی فلکسی نوکسنردبان استخر فلکسی نوکسآبنمای فلکسی نوکسبرگشتی آب فلکسی نوکسمبدل حرارتی Flexinox , مبدل حرارتی فلنچی Flexinox , مبدل Flexinox , برگشتی آب Flexinox , آبنما Flexinox , نردبان استخر Flexinox ..
نمایندگی Emaux
نمایندگی Emaux..
ساخت استخر همانند بسیاری از پروژه های ساختمانی دارای اصول و ضوابط تخصصی خاصی میباشد . استخر شنا محل نگهداری حجم معینی آب میباشد . استخر ها بر اساس نوع آن دارای استاندارد های خاص خود میباشند . امروزه طراحی و ساخت استخر های شنا تابع استاندارد های مهندسی ساختمان و محیط زیست میباشد که بر این اساس باید به همجواری های استخر توجه لازم را داشت...
ساخت استخر همانند بسیاری از پروژه های ساختمانی دارای اصول و ضوابط تخصصی خاصی میباشد . استخر شنا محل نگهداری حجم معینی آب میباشد . استخر ها بر اساس نوع آن دارای استاندارد های خاص خود میباشند . امروزه طراحی و ساخت استخر های شنا تابع استاندارد های مهندسی ساختمان و محیط زیست میباشد که بر این اساس باید به همجواری های استخر توجه لازم را داشت...
Showing 1 to 11 of 11 (1 Pages)